FY1005/TFY4165 Termisk fysikk Våren 2014

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil bli lagt ut på emnets hjemmeside:

http://web.phys.ntnu.no/~stovneng/TFY4165_2014/tfy4165.htm

Utlegging av oppgavetekst: Senest onsdag. Regning med veiledning: Mandag kl 10.15 – 12.00: R9. Torsdag kl 08.15 – 10.00: R2. Innlevering: Senest fredag kl 16.00. Utlegging av løsningsforslag: Senest mandag. Utlevering av rettede oppgaver og registrering (godkjenning): Senest påfølgende mandag. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 9 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. En eller flere regneøvinger kan bli gjort obligatorisk for alle. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her:

http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=FY1005_TFY4165-V2014

NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på emnets hjemmeside senest onsdag 08.01. (Veiledning mandag 13.01. og torsdag 16.01. Innlevering senest fredag 17.01. kl 16.00. Utlegging av løsningsforslag senest mandag 20.01. Utlevering av rettede øvinger senest mandag 27.01. Siste øving vil være rettet og registrert senest mandag 28.04. Eksamen er mandag 02.06.)

Institutt for fysikk, NTNU 28.12.2013 Jon Andreas Støvneng